קונסולות שליטה לצילומי סטילס


loupedeck


קונסולת השליטה של חברת Loupedeck אותן מייבאת A.B.S באופן רשמי ובלעדי, הופכת את עריכת התמונות למשימה קלה, כיפית וחווייתית. הבאזז סביב הקונסולה המיוחדת התחיל כבר עם קמפיין גיוס המונים באתר אינדיגוגו, כאשר את הסכום הסופי שביקשה לגייס עקפה החברה ב-488%! המוצר הסופי שהתקבל אכן ענה על ציפיות הצלמים.

יחד עם מפתחים בכירים יוצאי Nokia, היא המציאה את אחת הקונסולות הייחודיות לתוכנת ה-Light Room של Adobe, אשר פורסת פקדי שליטה, עיבוד וסינון תמונה באופן אינטואיטיבי, נוח ובר תכנות. בכך Loudepeck חוסכת זמן יקר, ומאפשרת לכם להוציא החוצה את כל היצירתיות ולמצות עד הסוף את מלוא הפוטנציאל מכל פריים שצילמתם.


קונסולת עריכה Loupedeck CT

כשמדברים על עריכה ועיבוד תמונה, לכל אחד מאיתנו יש את הדרך שלו לעבוד. קונסולת עריכה Loupedeck CT מציגה חידוש מדהים לשדרוג סביבת העבודה, ומאפשרת שליטה מדויקת ומוחלטת מקצות האצבעות עם חוויית משתמש מתקדמת: לחצנים פיזיים המשמשים כקיצורי דרך, בוררים מדויקים, גלגלת נוחה ומקשים הניתנים לתכנות. קונסולת Loupdeck CT מתאימה למגוון רחב של תוכנות אדובי, ביניהן Premiere, Final Cut Pro, Photoshop, Lightroom, Ableton Live, ותוכנות נוספות שתקבלנה תמיכה בהמשך.


קונסולת עריכה Loupedeck Live

עם Loupedeck Live תוכלו לעבור בקלות בין התוכנות השונות, לחסוך בזמן עבודה יקר, לערוך וידאו, סאונד ותמונה, לשדר לייב, ליהנות מתפריט איכותי ולשלוט על כל פרמטר מקצות האצבעות. וכשמדובר ב-LOUPEDECK, תהיו בטוחים שזה קל ונוח יותר ממה שאתם חושבים.


קונסולת עריכה ללייטרום / וידאו +Loupedeck

קונסולת + Loupedeck תוכננה ועוצבה בפינדלנד, והיא מותאמת לתוכנות העריכה המובילות Lightroom Classic CC, Aurora HDR, Capture One, Final Cut Pro, ו-Adobe Premiere Pro CC. זה הזמן להתקדם לסביבת עריכה מקצועית ונוחה עם שליטה פיזית על חשיפה, בהירות, דירוג תמונות, חדות, גוונים ועוד.