חצובה למצלמה דיגיטלית

חצובה למצלמה הנה אביזר חובה בין אם אתם מצלמים במצלמת DSLR, Mirrorless או וידאו. תמיד כדאי שתהיה לכם חצובה למצלמה.

חצובה למצלמה  היא ציוד עזר הכרחי התורם ליציבות המצלמה ולחדות הצילום. בחנות הצילום שלנו תמצאו מגוון רחב של חצובות למצלמה ממיטב החברות המובילות בעולם – Manfrotto ו-Gitzo. חברות אלו מציגות ניסיון של עשרות שנים בפיתוח וייצור חצובות למצלמות ומציעות מדי שנה חצובות למצלמות ווידאו וסטילס  העשויות מאלומיניום, סיבי פחמן או מטכנו-פולימר.

מעבר לחשיבותם של החומרים מהם בנוייה החצובה למצלמה, כל חצובת מצלמה של מנפרוטו וגיטזו טומנת מגוון רחב של פטנטים בלעדיים, שהפכו תוך זמן קצר לסטנדרט תעשייתי בעולם הצילום: החל מנועלי רגליים סיבוביים, דרך שימוש נרחב בצינורות עשויים קרבון, ועד לתכנון מדויק של עומס מרבי, פיתוח מנגנון הטיית ציר מרכזי ב-90 מעלות, מודולריות מתקדמת ומהירה, תוספות ואביזרים משלימים, ובקרת איכות מוקפדת על כל חלק ופרט.


חצובות המצלמה והוידאו של גיטזו ומנפרוטו הינן בייבוא בלעדי של A.B.S.

בחנות הצילום קיים מבחר גדול מאוד של דגמים המתאימים לכל מצלמת DSLR או Mirrorless לצד מאפיינים שונים להתאמה מושלמת עבורכם: שלושה או ארבעה שלבי פתיחה, נועלי רגליים בסיבוב או בלחיצה, אפשרות להרכבת ראשי פוטו ווידאו, וכן אפשרות להזמנת חצובה עם ראש ונרתיק נשיאה – או חצובה למצלמה בלבד, למקרה שיש לכם כבר ראש מחצובה אחרת של אותן חברות ואתם רק רוצים להשתדרג.

את ציוד הצילום היקר שלכם ראוי להרכיב על חצובות למצלמה איכותיות המובילות בעולם בחדשנות, בחומרים איכותיים ובאמינות המוכחת כבר עשרות שנים. זו הסיבה שעשרות אלפי צלמות וצלמים עובדים רק עם הציוד המתקדם של מנפרוטו וגיטזו. החצובה למצלמה הטובה בעולם זמינה עבורכם עכשיו לקנייה נוחה ומהירה באתר A.B.S.