• הבחירה שלך:
  למיין מוצרים ע"פ:
  טלסקופ Zeiss Conquest Gavia 85
  21 ימי עסקים
  Zeiss
  טלסקופ Zeiss Harpia 85
  21 ימי עסקים
  טלסקופ Zeiss Harpia 95
  21 ימי עסקים
  כיסוי עבור טלסקופ Zeiss Conquest Gavia 85
  21 ימי עסקים
  Zeiss
  כיסוי עבור טלסקופ Zeiss Harpia 85
  21 ימי עסקים
  Zeiss
  כיסוי עבור טלסקופ Zeiss Harpia 95
  21 ימי עסקים
  Zeiss
  כיסוי עבור עינית Zeiss Harpia
  21 ימי עסקים

  טלסקופ

  הטלסקופים של ZEISS מקרבים אתכם לפלאי הטבע יותר מתמיד. נופים, ציפורים ומראות עוצרי נשימה ממתינים לכם בכל מבט מחדש, ומציגים בפניכם תמונה חדה, מפורטת ונטולת עיוותים. טלסקופים אלה מסדרות CONQUEST GAVIA ו-VICTORY HARPIA מיוצרים בווצלר, גרמניה, ותוכננו במיוחד לחובבי צפרות ונוף. הם מאופיינים בגוף מאסיבי, עדשות עם ציפוי מיוחד למניעת החזרי אור, אורך מוקד משתנה של 162 מ"מ עד 523 מ"מ ומיקוד מהיר.

  טלסקופ ZEISS CONQUEST® GAVIA

  הודות לדיוק המרשים, למשקל הנמוך ולמבנה העמיד, טלסקופ ZEISS CONQUEST® GAVIA הוא שותף נפלא לכל טיול בו מגלים את הטבע מחדש. סדרה זו מאופיינת בגוף קומפקטי ועדשה בקוטר 85 מ"מ, מתאימה מאוד לצפייה לטווח רחוק ואידאלית לסביבה עם גישה מוגבלת. כמו כן, טלסקופ צייז גאוויה יעיל מאוד גם לצפייה באובייקטים קרובים וקטנים בזכות מערכת מיקוד מתקדמת המתאימה בדיוק למטרות אלה.

  העדשה האיכותית והפוקוס המהיר מעניקים תמונה חדה ועשירה בפרטים. התוצאה מרהיבה לעין ובלתי נשכחת. יחד עם יכולת הגדלה X60, תיהנו מתצפית קרובה מתמיד על הציפורים, הנופים והעופות שרציתם לראות. בנוסף, טלסקופ ZEISS CONQUEST® GAVIA מגיע עם פלטת שחרור מהיר אוניברסלית המתאימה למגוון רחב של חצובות.

  טלסקופ ZEISS VICTORY HARPIA

  הלב מתרחב למראה נופים יפהפיים וציפורים נדירות. אבל כשצופים בכל אלה עם טלסקופ VICTORY® HARPIA של ZEISS והעיניים נחשפות לצבעים המרהיבים – ההתרגשות גדולה עוד יותר. בזכות מערכת אופטית יוצאת דופן המאפשרת הגדלה X70, זווית צפייה רחבה במיוחד וקוטר עדשה של 95 מ"מ, מתקבלת תמונה עוצרת נשימה. מעבר לכל אלה, תיהנו בטלסקופ VICTORY® HARPIA ממיקוד העובר אוטומטית מפוקוס מהיר לפוקוס מדויק ורגיש – כך שתמיד תוכלו לראות בחדות מדהימה את מה שאתם רוצים, גם כשמדובר באובייקטים גדולים.

  הודות לזווית צפייה רחבה של 72° ואופטיקה עילאית, טלסקופ ויקטורי הארפיה מעניק לכם ביצועים ברמה הגבוהה ביותר בתצפית על אובייקטים לטווחים קצרים או ארוכים. הוסיפו לכך את איכות הבנייה המצוינת והגוף המאסיבי – ותקבלו את השותף הטבעי לכל טיול בארץ ובעולם.

  כדי שתוכלו לראות מקרוב את הטבע מבלי להתפשר על איכות התמונה, אנחנו ממליצים על טלסקופים איכותיים מהסדרות CONQUEST GAVIA ו-VICTORY HARPIA של צייז המציעים מגוון תכונות מתקדמות:
  הגדלות פי 30 עד 70, עדשות בקוטר 85-95 מ"מ עם ציפויים מונעי החזרי אור, מערכת מיקוד מהירה, וגוף מאסיבי המותאם היטב לטיולים בתנאי מזג אוויר מאתגרים.
  בואו לבחור את הטלסקופ שלכם מבית ZEISS, עם הייבוא והשירות הבלעדי של A.B.S.