• הבחירה שלך:
מותג
קטגוריה
נפח
מהירות קריאה
מהירות כתיבה
  למיין מוצרים ע"פ:
  קורא כרטיסים SD/microSD מתאם Lexar USB-C
  14 ימי עסקים
  Lexar
  כרטיס זיכרון Lexar 256GB 1800x SDXC™ UHS-II
  14 ימי עסקים
  Lexar
  קורא כרטיסים Angelbird CFexpress Type A
  14 ימי עסקים
  Angelbird
  כרטיס זיכרון Lexar 256GB 800x SDXC™ UHS-I
  14 ימי עסקים
  Lexar
  קורא כרטיסים Sony MRW-G2 CFexpress Type A
  21 ימי עסקים
  SONY
  כרטיס זיכרון Sony 120GB G Series XQD
  21 ימי עסקים
  SONY
  כרטיס זיכרון Lexar 512GB 1066x SDXC™ UHS-I
  21 ימי עסקים
  כרטיס זיכרון Lexar 64GB 800x SDXC™ UHS-I
  14 ימי עסקים
  Lexar
  כרטיס זיכרון Lexar 128GB 800x SDXC™ UHS-I
  14 ימי עסקים
  Lexar
  כרטיס זיכרון Lexar 128GB 1800x SDXC™ UHS-II
  14 ימי עסקים
  Lexar

  כרטיס זכרון

   

  Lexar - לא משחקים כשמדובר בתמונות ובזיכרונות שלכם . בוחרים בכרטיס זכרון של חברת Lexar ונהנים מאמינות גבוהה וטכנולוגיות מתקדמות של כרטיסי הזיכרון הטובים בעולם.

  Lexar, בייבוא בלעדי של A.B.S, מייצרת כבר יותר מ-20 שנה כרטיסי זכרון למצלמה במגוון נפחים ומהירויות. כרטיסים אלה נמצאים בשימוש בקרב מאות אלפי צלמי וידאו וסטילס מרחבי העולם, השומרים עליהם את הזיכרונות היקרים ביותר.

  כשהזיכרונות חשובים באמת, בוחרים ב-Lexar

  כרטיס זכרון הוא אחד הרכיבים החשובים ביותר בתחום הצילום שבו כדאי להשקיע ולרכוש את הטוב ביותר. בין אם אתם מצלמים במצלמה מקצועית או רגילה, בסופו של דבר התמונות שלכם נשמרות על כרטיס זיכרון. כל החוויות, הזיכרונות, הרגעים החשובים שלכדתם או עבודות הצילום מהן אתם מתפרנסים, תלויים בכרטיס אחד.

  וכדי להבטיח אמינות מרבית לזיכרונות היקרים שלכם, מקפידה חברתLexar לערך מבדקים יסודיים לכל כרטיס זכרון על גבי 1,100 מכשירים דיגיטליים במעבדות ביקורת איכות. בדיקות אלה מעניקות לכם חותמת איכות של ביצועים מעולים, בנייה מצוינת והתאמה מושלמת למצלמה, או בשתי מילים: שקט נפשי שהזיכרונות שלכם בידיים טובות מאוד.

  זכרונות לקסר מתאימים לצלמים מתאימים, לצלמים מתחילים, לחובבים ולאנשי מקצוע ותיקים מעולם הסטילס והווידאו. באתר חברת A.B.S, יבואנית Lexar בישראל, תמצאו סוגים שונים של כרטיסי זכרון למצלמה שלכם: כרטיסי SD ו-CF, כרטיס זיכרון MicroSD וכרטיסי CFast – כולם בנפחים של 16GB ועד 256GB, במהירויות קריאה של 300X 45MB/s ועד 3500X 525MB/s ומהירויות כתיבה של 45MB/s ועד 90MB/s. בנוסף, תוכלו למצוא באתר גם קוראי כרטיסים מתקדמים מבית לקסר הכוללים חיבור מהיר USB 3.0 המאפשרים להעביר קבצים בנפחים גדולים תוך זמן קצר.

  Lexar מלווה את עולם הצילום הדיגיטלי מראשיתו ומפתחת פתרונות זיכרון מגוונים ומתקדמים כבר למעלה מ-20 שנה. מוצרי החברה הפכו תוך זמן קצר לסטנדרט של איכות גבוהה ואמינות מצוינת, לצד שם נרדף לחדשנות ופיתוחים המעניקים ערך מוסף לחוויית הצילום הדיגיטלי. שרשרת הייצור הכוללת שימוש ברכיבי אלקטרוניקה איכותיים, לצד בקרת איכות מהגבוהות בעולם ועלות הוגנת, תרמו לפופולריות הגבוהה שלה בקרב צלמים מכל רחבי העולם. כי ברגע האמת, כשצריך לסמוך על כרטיס אחד שיעשה את העבודה ב-100% אמינות ויוכל לשמור על התמונות היקרות שלכם, בוחרים בכרטיס זכרון של Lexar.