מצלמות דיגיטליות

תחום הצילום הדיגיטלי הביא למהפכה אדירה באופן שבו אנחנו מתעדים את החיים שלנו. בין אם מדובר באירועים גדולים, רגעים קטנים ומרגשים, טיולים בעולם או צילומי סטודיו מקצועיים – מצלמה דיגיטלית היא כלי עבודה שכל אחד רוצה וצריך להחזיק בבית. אצלנו באתר ABS אונליין תמצאו מגוון רחב של מצלמות דיגיטליות: מצלמה דיגיטלית לצלמים חובבים העושים צעדים ראשונים בעולם הצילום, מצלמות DSLR מקצועיות, ומצלמות Mirrorless מתקדמות וחדישות של חברות הצילום הטובות בעולם.

יש המון דגמים של מצלמות דיגיטליות. לפני שרוכשים מצלמה דיגיטלית ראשונה כדאי להחליט מראש מה התקציב, ולאיזו מטרה תשמש המצלמה. אם מדובר על מצלמה שתשמש אתכם בעיקר לצורכי צילום משפחתי או טיולים, כדאי לרכוש אחת ממצלמות Mirrorless שאנו מייבאים ומציגים כאן באתר ABS – כולן של חברות הצילום הטובות בעולם דוגמת Canon, Nikon, Fujifillm, Panasonic, Sony. מחפשים מצלמה מקצועית לצילומי סטודיו? כאן הבחירה נעה בין מצלמת DSLR מסורתית עם חיישן Full Frame, מצלמת Mirrorless עם חיישן 4/3 כמו זה שקיים למשל במצלמות Panasonic, או מצלמת פורמט בינוני דוגמת Hasselblad. יחד עם ההשקעה במצלמה דיגיטלית, חשוב לשמור חלק מתקציב הרכישה גם לאביזרים נלווים וחיוניים: תיק צילום איכותי, עדשה נוספת ופלאש למצלמה (במידת הצורך), חצובה טובה, אביזרי ניקוי, וכרטיסי זיכרון חזקים שיידעו לשמור את הקבצים במהירות.


מצלמות וידאו

תחום צילום הווידאו מתפתח בקצב מסחרר. מדי שנה מציגות יצרניות המצלמות חיישנים חדשים ומעבדים מתקדמים המשיגים איכות צילום מדהימה ומציבים רף גבוה יותר בכל פעם מחדש. מצלמות וידאו נחלקות לקטגוריות שונות – לכל אחת יתרונות וחסרונות משלה, וכל קטגוריית מצלמות תתאים לדרישות אחרות. לפני שנסביר על כל אחת, נזכיר שמעבר למצלמות שתוכלו לרכוש כאן באתר ABS, אנחנו ממליצים להקדיש חלק מהתקציב לציוד נלווה: תיק צילום איכותי, סוללה רזרבית, כרטיס זיכרון חזק שיתמודד היטב עם הקלטה באיכות 8K, ציוד סאונד ותאורה אם נדרש ועוד.

מצלמות הוידאו נפוצות בשימושים רבים ומגוונים – החל מצילומי וידאו ביתיים, דרך קליפים מקצועיים, צילומי וידאו בשידורים חיים ועד צילומי סדרות וסרטים לתעשיית הקולנוע והטלוויזיה. חברת ABS מציגה מצלמות וידאו מקצועיות של היצרניות הטובות בעולם למגוון רחב של שימושים: SONY, PANASONIC, ARRI, Marshall, DataVideo, BirdDog ואחרות. באתר ABS תמצאו מבחר מצלמות וידאו מקצועיות עם עדשות קבועות או מתחלפות, מצלמות CINE ומצלמות PTZ.