• הבחירה שלך:
  למיין מוצרים ע"פ:
  משקפת Zeiss SFL 10x40
  14 ימי עסקים
  Zeiss
  משקפת Zeiss Terra ED Pocket 10 x 25
  21 ימי עסקים
  Zeiss
  משקפת Zeiss Terra ED 10X42 בצבע שחור
  14 ימי עסקים
  Zeiss
  משקפת Zeiss Conquest HD 10 x 42 T* LotuTec
  21 ימי עסקים
  משקפת Victory SF 10X42
  14 ימי עסקים
  Zeiss
  משקפת כיס ZEISS 8x25 Victory
  21 ימי עסקים
  Zeiss

  משקפות ZEISS משלבות אופטיקה עילאית עם עדשות בעלות חדות גבוהה במיוחד וליטוש מושלם, המורכבות בתוך גופים מאסיביים שנועדו לכל חוויה שתרצו – החל מטיול טבע קליל ועד סיורים מסעירים בג'ונגל. בחרו עכשיו את משקפת ZEISS המתאימה לכם – בייבוא רשמי של A.B.S.

  משקפת ZEISS מתאימה במיוחד לטיולים, צפרות וסיורי שטח, ומאפשרת לכם חוות מקרוב את הטבע במלוא עוצמתו. חברת A.B.S גאה לייבא את משקפות ZEISS מסדרת TERRA ו-VICTORY – המציעות שילוב מושלם של אופטיקה מדהימה ואיכות בנייה יוצאת דופן, כמצופה מחברת האופטיקה הטובה בעולם. המשקפות של ZEISS תמצאו באורכי מוקד של 10X25 או 10X42 כלומר הגדלה פי 10 וקוטר עדשה של 25 מ"מ או 42 מ"מ.

  המשקפת מיוצרת מהחומרים הטובים ביותר המעניקים לה חוזק מכני גבוה, עמידות מעולה ומשקל נמוך, וכוללת מנגנון פוקוס מדויק ושקט, עדשות ED חדות נטולות עיוותים כמעט, ומבנה אטום לנתזי מים ואבק. משקפות עם עדשות ED נחשבות תמיד לאיכותיות יותר, מאחר שהמבנה האופטי שלהן תורם להפחתה משמעותית מאוד של עיוותים הנוצרים משבירת קרני האור. בזכות מבנה ארגונומי מתקדם של המשקפת ואפשרויות כוונון מגוונות ניתן להשתמש בה לזמן ממושך מבלי להתעייף.

  בין אם אתם מטיילים חובבים או אנשי שטח ותיקים שלא מוכנים להתפשר על הציוד האיכותי ביותר, משקפת צייז תענה בדיוק לדרישות שלכם, ותרגישו מיד שמדובר במשקפת מקצועית ברמה אחרת: החל מהגוף המסיבי וכלה בתמונה החדה הנשקפת היישר לעיניים. דגמים אלה מביאים איתם מסורת של חדשנות ואיכות בלתי מתפשרת של יצרנית האופטיקה הטובה בעולם, עם ניסיון בייצור משקפות איכותיות כבר יותר מ-165 שנה.

  אם חיפשתם את השותפה המושלמת לטיולים שלכם – משקפת ZEISS היא הבחירה הטובה ביותר. הציפויים האיכותיים על גבי העדשות מונעים סנוור ותופעות לוואי אופטיות, ודגמי TERRA ו-VICTORY המוצעים באתר A.B.S מאפשרים מיקוד מהיר ומדויק על האובייקט, ומציגים לכם מבט קרוב וחד מתמיד על הרגעים המופלאים שהטבע מציע.