• הבחירה שלך:
קטגוריה
מותג
עבור מצלמות
  למיין מוצרים ע"פ:
  סוללה Jupio LP-E6NH *ULTRA* (USB-C input) 2400mAh
  21 ימי עסקים
  Jupio
  סוללה Jupio NP-FZ100 *ULTRA* (USB-C input) 2400mAh
  21 ימי עסקים
  Jupio
  סוללה Jupio NP-FW50 *ULTRA* (USB-C input) 1080mAh
  21 ימי עסקים
  Jupio
  סט 4 סוללות AA נטענות Jupio 2500mAh
  21 ימי עסקים
  Jupio
  סוללת ליתיום Jupio DMW-BLG10E *ULTRA* 1025mAh
  21 ימי עסקים
  Jupio

  סוללה למצלמה ומטען למצלמה
  סוללה למצלמה היא אחד מפריטי החובה שתמיד כדאי לקחת בתיק הצילום. החברה העולמית המובילה בתחום ייצור סוללות חלופיות למצלמה היא Jupio ההולנדית שאת מוצריה מייבאת A.B.S באופן בלעדי.
  מאז 2006 היא מייצרת ומשווקת מטען למצלמה וסוללות נטענות למצלמות סטילס ומצלמות וידאו של מיטב החברות דוגמת Kodak, Casio ,Canon, Sony, Fuji, Panasonic, Olympus ו-Nikon.

  מגוון מוצרים משלימים
  בנוסף לסוללה למצלמה, מציעה Jupio מבחר מוצרים משלימים המציגים פתרונות יצירתיים כך שלעולם לא תישארו בלי סוללה או חשמל זמין. בין מוצרי החברה באתר A.B.S תמצאו מטען למצלמה (מהיר או רגיל), מטען למצלמה המתחבר לכניסת המצית ברכב, סוללות כוח חזקות לטעינת סוללות המצלמה עם אפשרות חיבור לרכב, מטען אוניברסלי, וערכות הכוללות מטען USB למצלמה וזוג סוללות ליתיום בהתאם לדגם.

  גריפ סוללה למצלמה
  גריפ סוללה למצלמה מאפשר לצלם בצורה אנכית בקלות יתרה, ומעניק יותר פקדי שליטה ובקרה למצלמה. Jupio מציעה גריפ חלופי למצלמות קנון וניקון המתאים למבחר דגמים רגילים או מקצועיים – חלקם כוללים גם שלט רחוק המאפשר לצלם על חצובה ומונע רעידות מיותרות.

  איך תדעו להתאים סוללה למצלמה שלכם?
  חשוב מאוד להתאים את הסוללה הנכונה לדגם המצלמה. אומנם סוללה שאינה מתאימה לא תיכנס למצלמה, אבל לפעמים דגמים שונים של סוללות זהים מאוד בגודלם ועלולים לבלבל. כדי לדעת איזו סוללה לקנות, תמיד כדאי לבדוק את שם הדגם של הסוללה המקורית, למשל NP-45. אותו שם דגם בדיוק יופיע על גב הסוללה החלופית של Jupio. בקרת האיכות הגבוהה של Jupio מבטיחה לכם שימוש ממושך ואמין, ועל כן מעניקה לכם A.B.S כיבואנית רשמית של Jupio בישראל אחריות מלאה ל-3 שנים על מגוון מוצרי החברה, ביניהם סוללה למצלמה, מטען למצלמה, גריפים ועוד.