פלאש למצלמה ופלאש לסטודיו


Elinchrom  ו-broncolor הם פלאשים לסטודיו  עם  אמינות גבוהה, איכות בנייה משובחת וטכנולוגיה חדשנית. בואו להכיר את המצוינות והדיוק השוויצריים של Elinchrom ו-broncolor – בייבוא בלעדי של A.B.S. ידוע שאור איכותי הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר בכל צילום. ללא תאורה לא נוכל לצלם, ולכן בצילומי סטודיו או צילומי חוץ משתמשים בפלאש למצלמה. בשונה מפלאשים קטנים וחלשים (ספידלייט), פלאשים למצלמה מחברות ותיקות ומקצועיות כמו elinchrom ו-broncolor מאופיינים בהבזקים חזקים יותר, שמירה על עוצמת האור בין הבזקה להבזקה, וכן איכות בנייה גבוהה המאפשרת לעבוד עם הציוד בתנאי חוץ או סטודיו.

מהו פלאש מצלמה לסטודיו?
בשונה ממבזק קטן המחובר ישירות למצלמה, מבזק מקצועי מורכב על חצובת תאורה ומסוגל, בהתאם להספק ולנתונים, להאיר עצמים קטנים או חללים גדולים בצורה מדויקת. השליטה על הפלאש למצלמה נעשית באמצעות שלט (טריגר) המורכב עליה או באמצעות כבל Sync. דרך המשדר ניתן לשלוט בקלות על עוצמת ההבזקה, על כמות הפלאשים שתפעל (בחלוקה לקבוצות) ועוד. בנוסף, ראש פלאש למצלמה כולל בתוכו נורת מודלינג (Modeling light). נורה זו מאירה על האובייקט המצולם וממחישה לפני ההבזקה את אופן פיזור האור.

אילו יתרונות יש לפלאש מקצועי?
• עוצמת הבזקה גבוהה יותר – פלאש סטודיו מקצועי מבזיק בעוצמה של 100W (דגמים קטנים), דרך עוצמות של 400/500W בדגמי הביניים של אלינכרום וברונקולור, ועד 1000W בדגמים הגדולים יותר.
• Modeling Light – נורה בגוף הפלאש המדמה את פיזור האור על האובייקט. ניתנת לכיבוי ובחירת העוצמה.
• פיזור אור אחיד – בנוסף, על פלאש מקצועי ניתן להרכיב מגוון רחב של מעצבי תאורה (Soft Box), מטריות, כוורת ועוד. מעצבים אלה מפזרים את האור באופן אחיד כך שיותאם לצילום מוצר, צילום פורטרטים, צילומי דוגמנות ועוד. פלאש ספידלייט קטן אינו יכול לפזר את האור באופן אחיד כיוון שהעוצמה שלו נמוכה מדי.
• מאסיבי יותר, עוצמתי יותר – פלאשים למצלמה המותאמים לעבודת סטודיו דוגמת elinchrom או broncolor כולל רכיבים שנועדו לעבודה קשה וממושכת. אורח חיי הנורה ארוך יותר, זמן ההמתנה בין ההבזקות קצר משמעותית מאפשר בפלאש קטן, ועוצמת התאורה כמו גם טמפרטורת הצבע נשמרות בכל הבזקה מחדש.

פלאש למצלמה – בסטודיו או בצילומי חוץ
בין אם אתם מעדיפים לצלם בסטודיו או בחוץ, Elinchrom ו-broncolor השוויצריות – שתיהן מיובאות בלעדית על ידי A.B.S – מציעות מגוון רחב של מבזקים מקצועיים הפועלים על חיבור לחשמל או באמצעות סוללות ייעודיות. הפלאשים של אלינכרום וברונקולור מציגים עשרות שנות פיתוח וחדשנות, וכוללים מבזקי סטודיו לחללים קטנים, בינוניים או גדולים, וכן פלאשים חזקים במיוחד עם סוללה חיצונית ומגוון תכונות מתקדמות כמו צילום ב-TTL, צילום במהירויות תריס גבוהות (HSS), ומבחר אפשרויות שליטה ישירות מהטריגר או דרך אפליקציה ייעודית. אתם מוזמנים להכיר מקרוב את האיכות השוויצרית המעולה של הפלאשים הטובים בעולם, וליהנות מעולם חדש ומרהיב של אפשרויות תאורה מקצועיות לכל סטודיו, בכל גודל.