ציוד צילום

חברת A.B.S גאה להציג בפניכם נבחרת מפוארת של מותגי ציוד צילום בינלאומיים: Hasselblad, ARRI, Sachtler, Blackmagic, Manfrotto, Gitzo, Elinchrom, Zeiss, Sun-Sniper, Jupio, Visible Dust, Lexar ורבים אחרים.

כשבוחרים ציוד צילום, רוצים ליהנות מהאיכות הטובה ביותר, והחברות שמייבאת A.B.S באופן בלעדי מייצגות מעבר לאיכות הגבוהה גם מוניטין של עשרות שנים בפיתוח וחדשנות של עולם הצילום.

אצלנו ב-A.B.S תמצאו את כל הדרוש להפקת הצילום המושלם, עם הציוד הטוב בעולם בייבוא בלעדי: חצובות למצלמה מבית מנפרוטו, גיטזו וזאכטלר, עדשות למצלמה של זייס, אולימפוס ופנסוניק, פילטרים לעדשות מצלמה של זייס ומנפרוטו (Polarizer, ND, UV, Xume), תיק למצלמה תוצרת מנפרוטו, גיטזו ו-National Geographic, סוללות למצלמות ומטענים מבית Jupio, כרטיסי זיכרון ומדיה למצלמה של Lexar, מצלמות פורמט בינוני Hasselblad, מגוון אביזרי ניקוי למצלמה תוצרת Visible Dust, מכשירי כיול צבע למסך, למדפסת ולמצלמה של Datacolor, גריפים למצלמות סוני, ניקון וקנון, מבחר מונופודים מאלומיניום וסיבי פחמן של Manfrotto, Gitzo ו-ifootage, מסכי מחשב מקצועיים מבית EIZO, רצועות נשיאה למצלמה של Sun-Sniper וחברות נוספות, ואבזור מקיף לצילום סלולרי ומצלמות אקסטרים – תופסנים חכמים, מיקרופונים ומשדרים.

אנחנו מזמינים אתכם להתקדם אל מותגי צילום איכותיים שכבר הפכו לחלק בלתי נפרד מכל סטודיו לצילום ברחבי העולם, ומביאים איתם אמינות חסרת פשרות לצד בקרת איכות מהגבוהות בעולם. אך מעל הכל, ציוד צילום באיכות גבוהה הוא חלק בלתי נפרד מארגז הכלים של כל צלם וצלמת, וישדרג פלאים את חוויית הצילום שלכם.