• הבחירה שלך:
  למיין מוצרים ע"פ:
  רחפן צילום DJI Mavic 3 PRO כולל שלט
  7 ימי עסקים
  DJI
  רחפן צילום DJI Mini 4 Pro עם שלט חכם
  7 ימי עסקים
  DJI
  רחפן צילום DJI AIR 3 עם שלט רגילמבצע DJI אפריל
  7 ימי עסקים
  DJI
  רחפן צילום DJI Mini 2 SE Fly More Comboמבצע DJI אפריל
  14 ימי עסקים
  DJI
  סוללה לרחפן DJI Mavic 3 PRO
  7 ימי עסקים

  מה ההבדל בין רחפן פשוט לרחפן מתקדם?

  לעומת רחפנים מתקדמים ואיכותיים, רחפנים פשוטים מציעים יכולות צילום בסיסיות ומיועדים בעיקר למתחילים. אך אם הרחפן ישמש עבורכם ככלי עבודה בעולם הצילום, אנחנו ממליצים להשקיע קצת יותר בחברה ותיקה ומוכרת דוגמת DJI, ולקבל תמורה גבוהה הרבה יותר: טווח טיסה ארוך יותר, איכויות צילום גבוהות בווידאו ובסטילס, מערך צילום עדכני הכולל מייצבי תמונה וזוויות צילום ייחודיות, חיישני צילום המספקים תמונה חדה בשעות היום והלילה, מערכות שליטה מתקדמות ועוד.

  איך בוחרים רחפן מתאים?

  כשבוחרים רחפן כדאי להחליט מראש: איזה תקציב עומד לרשותכם? האם הרחפן משמש אתכם לצורכי תחביב או מקצוע? אם אתם רק סקרנים להתנסות בחוויית ההטסה, רחפן עם מצלמה מדגם בסיסי יספיק עבורכם בהחלט. אך אם אתם צלמים מקצועיים העובדים מול לקוחות ומחויבים להעניק להם את התמורה הטובה ביותר, מומלץ מאוד להשקיע ברחפן מקצועי עם יכולות צילום מתקדמות ואפשרויות שליטה נרחבות. בכל מקרה, כדאי תמיד לברר היטב מי היצרן, איזה יבואן עומד מאחוריו, ואילו תכונות ומאפיינים מיוחדים הוא מציע – בהתאם למסגרת התקציב שלכם, בה כדאי לכלול גם אביזרים נלווים כמו סוללות חלופיות, כבלים ותיק גב לרחפן.

  מותגי רחפנים מובילים

  המותג הראשון שעולה כשמדברים על רחפנים הוא DJI – חברה סינית ותיקה המומחית בפיתוח וייצור רחפנים וגימבלים. סדרת Magic Pro של החברה מיועדת אל קהל הצלמים המקצועי ומציעה מגוון מאפיינים מתקדמים: החל ממערך צילום משולש עם תמיכה ב-Apple ProRes, דרך מצלמת טלה כפולה ושידור וידאו HD לטווח של 3 ק"מ, ועד לסוללה חזקה המספיקה ליותר מ-40 דקות טיסה. ברחפנים של DJI מצאו מערך חיישנים המונע מהם להתנגש בעצמים שונים, וחלקם מגיעים עם שלט רחוק או שלט עם מסך מובנה איכותי ופונקציית RTH המחזירה אותו אליכם בקלות. רוצים לרכוש רחפן עם מצלמה ויש לכם שאלות? אנחנו נשמח לענות: 03-7682000.