חברת ABS גאה לייבא לישראל רשמית ובלעדית את DZOFilm: יצרנית עדשות זום לקולנוע המציעות שילוב נפלא של אופטיקה משובחת בממדים קומפקטיים, ותאימות למגוון רחב של מצלמות ותושבות. DZOFilm דוגלת באיכות ללא פשרות, ולראייה – כל עדשות החברה מצוידות באופטיקה פרפוקלית המסייעת לשמור את נושא הצילום בפוקוס לכל אורך המוקד, בעוד שמתקבלת הפרדה מצוינת של הנושא מהרקע.


באתר ABS תמצאו ארבע סדרות שונות מעדשות החברה:

סדרת Linglung
עדשות זום קולנועיות למצלמות עם ביונט MFT (מיקרו 4/3) דוגמת פנסוניק, בלאקמג'יק ואולימפוס. עדשות Linglung כוללות צמצמים במפתח T2.9 עם 12 עלים ועיצוב קלאסי המבטיח תפעול נוח, מהיר ומדויק, בעוד שהאופטיקה חדה מתמיד ומעניקה מעברים חלקים, ופוקוס הנותר קבוע לכל אורך המוקד הודות לאופטיקה פרפוקליות.

 

סדרת Pictor
עדשות קולנוע מקצועיות עם אופטיקה פרפוקלית בהן כל החלקים החיצוניים והפנימיים עשויים ממתכת. עדשות Pictor מוצעות באורכי מוקד של 20-55 מ"מ ו-50-125 מ"מ ומתאימות למצלמות Canon עם תושבת EF/PL. אורכי המוקד חוסכים שימוש בעדשות רבות ומאפשרים להפיק את המיטב מכל סצנה ושוט – מבלי צורך להחליף עדשה. המראה הקולנועי מתקבל בזכות הקפדה על הפרטים הקטנים והחשובים: צמצמי T2.8 שקטים בעלי 16 עלים היוצרים אפקט בוקה יפהפה, עגול ומדויק ואיכות הרכבה מעולה.

 


סדרת Catta
עדשות קולנוע פרפוקליות מתקדמות המשלבות אורכי מוקד של 10-24 מ"מ ו-20-70 מ"מ בממדים קומפקטיים. עדשות Catta מאפשרות להוספת פילטרים שונים ומותאמות למצלמות סוני עם חיישן Full Frame. בדומה לכל עדשות החברה, גם כאן תיהנו ממראה קולנועי המתקבל בזכות צמצמי T2.9 בעלי 16 עלים היוצרים אפקט בוקה יפהפה, עגול ומדויק – ואיכות בנייה מצוינת.

 


סדרת Vespid

סדרת Vespid מציעה עדשות פריים מקצועיות באורכי מוקד של 25 מ"מ, 35 מ"מ, 50 מ"מ, 75 מ"מ, 90 מ"מ מאקרו, 100 מ"מ ו-125 מ"מ. עדשות אלו כוללות אופטיקה מעולה עם מפתח צמצם T2.1 בעל 16 עלים (למעט עדשת 90 מ"מ מאקרו ובה צמצם T2.8). ניתן לרכוש אותן באתר ABS עם חיבור PL או EF בכל אורך מוקד בנפרד או כסט הכולל את כולן יחד.


 

מתאמי עדשות מבית DZOFilm

עדשות DZOFilm מותאמות למותגי המצלמות הגדולים כמו קנון, ניקון, פוג'י, לייקה, סוני, פנסוניק, בלאקמג'יק ואולימפוס. כדי להבטיח תאימות מושלמת לכל מצלמה, תמצאו באתר ABS מגוון מתאמים המאפשרים לחבר את העדשה לביונט של דגם המצלמה שלכם. בנוסף, כל מוצרי DZOFilm מקבלים אחריות של 18 חודשים – 12 חודשים מטעם ABS ו-6 חודשי אחריות נוספים עם הרשמה באתר היצרן.