גופי התאורה המקצועיים והטובים ביותר לתעשיית הקולנוע והטלוויזיה

חברת Kino Flo האמריקאית מיובאת רשמית ובלעדית על ידי A.B.S, ומייצרת מאז 1987 את גופי התאורה המקצועיים והטובים ביותר לתעשיית הקולנוע והטלוויזיה. נקודת המפנה הגדולה הייתה כאשר זכתה החברה בפרס אוסקר על הישג טכני ב-1995, ומאז החלה לפרוח בקרב צלמים ומעצבי תאורה רבים ברחבי העולם. מבייג'ין ועד פריז, דרך ריו דה ז'נרו ועד סוצ'י – המותג Kino Flo הפך שם נרדף לציוד תאורה נייד ונוח המבטיח שליטה מלאה וצבעים מדויקים.

בין הדגמים המפורסמים אשר משמשים את אנשי המקצוע הטובים ביותר והאולפנים הגדולים בעולם, ניתן למנות את
4Bank, Image 87 ו-Image 47 שזכו לפופולריות רבה. דגמים אלה ועוד רבים אחרים נמצאים בתעשיית הקולנוע, הטלוויזיה והווידאו וכוללים אלקטרוניקה מתקדמת, עיצוב ייחודי ואמינות גבוהה.

כל מוצרי Kino Flo מתוכננים ומיוצרים בהתאם לדרישות אנשי המקצוע של עולם הצילום והתאורה, ולכן ניתן למצוא אותם בכל מקום בתעשייה: החל מסטים של שוברי קופות הוליוודיים, דרך סרטי קולנוע עצמאיים, ועד לאולפני שידור גדולים של תוכניות בידור, ספורט וחדשות.

כדי לענות על הדרישות הגוברות של צילומים באיכות HD, ממשיכה החברה להצעיד את תעשיית התאורה המקצועית עם פיתוחים חדשים ושיפורים מתמידים ביעילות ובהרכב המוצרים, לרבות שימוש בטכנולוגיית LED.