חברת LensPen הקנדית נחשבת לחלוצה בתחום מוצרי הניקוי למצלמות, לעדשות ולחיישנים. עט הניקוי המהפכני של לנספן הציג גישה חדשה בכל הנוגע לשמירה על הציוד היקר: לא עוד מקלוני ניקוי טבולים בנוזלים או תרסיסים שונים – אלא טכנולוגיית סיבי פחמן חדשנית ומתקדמת המאפשרת ניקוי יסודי ויבש לחלוטין של טביעות אצבעות, שומן, לכלוך ואבק.

מוצרי הניקוי של LensPen המיובאת לישראל רשמית ובלעדית על ידי A.B.S מציעים סל פתרונות כולל לכל סוגי המצלמות והעדשות: DSLR, Mirrorless, מצלמות רחפן, מצלמות גימבל, עינית אופטית ודיגיטלית, טלסקופים, משקפות, מסכי מצלמות ועוד.

בין מוצרי החברה תוכלו למצוא את כל הדרוש להגנה ל ציוד הצילום: עט ניקוי LensPen הכולל כרית קעורה להתאמה מושלמת לעדשת המצלמה, עט ניקוי לחיישן המצלמה עם ראש מתכוונן, מטלית מיקרופייבר המיוצרת מחומרים ידידותיים, מפוח חזק ואיכותי לסילוק אבק ממקומות קשים עם שסתום כפול לסינון אוויר, עט ניקוי קטן לעינית המצלמה, וערכת ניקוי חיישן עם עינית מוארת בתאורת לד המאפשרת לבחון מקרוב את הלכלוך ולהסיר אותו באמצעות מפוח או עט ניקוי.

כל מוצרי LensPen מיוצרים מחומרים איכותיים בלבד, ומבטיחים אורך חיים גבוה מאוד עם יותר מ-500 מחזורי שימוש. אתם מוזמנים לשמור על המצלמות והעדשות שלכם עם המוצרים הייחודיים של לנספן – ללא נוזלים, ללא תרסיסים, ועל ידי תהליך ניקוי בטוח לחלוטין שנבדק על כל סוגי העדשות.

לכל מוצרי LensPen >>